Neden Termal Sprey

Dünya üzerindeki her malzeme zamanla korozyon sebebiyle veya kullanım ortamına bağlı olarak aşınmaya uğrar. Bu aşınmayı engellemek için ya bulunması ve işlenmesi zor olan özel üretilmiş pahalı malzemeler kullanılmış, ya da aşınma sonucunda malzeme değişimine gidilmiştir. Buda büyük oranda üretimin durması, sonuçta da maliyetlerin artması anlamına gelmektedir. Dünyanın önde gelen sanayi şirketleri bu kayıpları engellemek için arayışlara girmiş ve bunun sonucunda da malzemeleri kaplama yaparak kullanma fikri ortaya çıkmıştır.

Termal spreyin en büyük avantajı istediğin tip metal formundaki malzemeye kaplama yapılmasının mümkün olmasıdır. Bu sayede maliyeti düşük olan malzemenize kaplama yapılarak serliği ve aşınma dayanımı sağlanabilmektedir.

Artık büyük ve maliyeti yüksek parçalarınızı ölçüsünden düştü veya aşındı diyerek değiştirmek zorunda değilsiniz! Kaplama işlemi parçanın sertliğini ve dayanımını artırdığı gibi, gerekirse yapılabilecek özel uygulamalarla parçanızın tekrar aynı ölçüye gelmesini sağlayabiliriz.

Bununla birlikte yaptığımız seramik kaplamalarla istenilen ısı ve elektrik yalıtkanlığı da yapılabilmektedir.

Konusunda teknolojiyi yakından takip eden, araştıran ve kullanan, müşteri memnuniyetine odaklı, doğa ve çevreye duyarlı, çalışanına sahip çıkan bir şirket olarak müşterilerine kaliteli mal ve hizmet sunmaya devam ediyoruz.

SENKRON YÜZEY TEKNOLOJİLERİ