Merak Edilenler

1) Kaplama, iş parçasını ısıtıp salgısına yol açar mı?

 Termal sprey kaplama metotları soğuk sistem olarak adlandırılmaktadır. Parçaların sıcaklığı 150oC’yi geçmez.

2) Termal şok etkisi yapar mı?

Kaplanırken malzeme sıcaklığı yüksek noktalara ulaşamayacağından böyle bir etki olmayacaktır. Termal sprey kaplamalarla istenirse termal şoka dayanıklı kaplamalar yapılabilir.

3) Hangi tür parçaları kaplayabilirsiniz?

Ergime sıcaklığı düşük olmayan ve istenen pürüzlük değerleri elde edebildiğimiz hemen hemen her türlü malzemeye kaplama yapabiliriz.

4) Dünyada kullanılan bir yöntem mi?

Termal sprey dünyada ve özellikle gelişmiş ülkelerde aşınma, korozyon, yalıtkanlık vb. uygulamalarda uzun yıllardan beri kullanılmaktadır. Firmamız 1991’dan beri ülkemize yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermiştir. Sahip olduğumuz tecrübelerimiz sayesinde bu teknolojiyi hizmetinize sunmaktayız.

5) Ölçüden düşen parçamı eski haline getirilebilir mi?

Parçanız eğer büyük bir hasara uğramadıysa eski haline getirilebilir. Hatta yaptığımız kaplamayla eskisinden daha sağlam bir ürün ortaya çıkacak, bunun sonucunda da daha uzun kullanım şansına sahip olacaksınız.

6) Hangi kaplamayı yaptırmalıyım?

Kaplama türleri ve yaptığı etki birçok sınıfa ayrılmaktadır. İhtiyaçlar doğrultusunda yapılacak kaplama türünü değerlendirmek ve ona göre çözümler sunmak belli bir tecrübe ve birikim gerektirir. Sorununuzu bize ilettiğinizde değerlendirip doğru kaplamayı iş parçanıza uygulayabiliriz.

7) Parçam çok büyük nasıl kaplatabilirim?

Termal sprey kaplama metotları sabit ve taşınamaz parçalara da uygulanabilmektedir. Yani herhangi bir taşıma veya sökme durumu olmadan parçanızı kaplayabiliriz.

8) Kaplama yaptıracağım parçayı ne zamana kadar alabilirim?

Yaptığımız kaplama türüne ve uygulayacağımız yönteme göre bu süre değişmektedir. Firmamız işinizin aciliyeti ve önemine göre uygun bir süre size verecektir.

Konusunda teknolojiyi yakından takip eden, araştıran ve kullanan, müşteri memnuniyetine odaklı, doğa ve çevreye duyarlı, çalışanına sahip çıkan bir şirket olarak müşterilerine kaliteli mal ve hizmet sunmaya devam ediyoruz.

SENKRON YÜZEY TEKNOLOJİLERİ