Kalite Politikamız

SENKRON YÜZEY TEKNOLOJİLERİ SAN. VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. olarak temel politikamız mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Hedefimiz; müşteri istek ve beklentilerinin üstünde, malzeme alımından ürünlerin müşteriye teslimatına kadar kaliteli hizmet sunmaktır. Bu hedefe ulaşmak için belirlediğimiz kalite politikamız;

» Müşteri odaklı çalışma prensibini tüm çalışanlarımızla uygulamak, müşterilerin değişen, ihtiyaç - beklentilerine cevap verebilecek nitelikte ürünler sunmak.
» "Thermal Spray" sektöründe öncü konumunu teknolojik araştırmalar ve yatırımlar yaparak sürdürmek.
» Ürün ve hizmetlerin sağlanmasında çevre bilinci içinde yasalara ve etik değerlere karşı özen göstermek.
» Müşteri ve tedarikçilerimizle teknik işbirliği ve aynı kalite bilincinde uzun vadeli çalışma ortamları yaratmak, ''PAYDAŞ'' olmanın mutluluğunu yaşamak.
» Her türlü kaynaklarını etkin kullanarak hata payını asgari düzeyde tutmak, yapılan işleri ilk defada ve sürekli olarak doğru yapmak, maliyetlerini azaltmak.
» Konusunda eğitimli personel tahsis etmek, tüm çalışanların sorumlulukları dahilinde eğitim almalarını sağlayarak bilgi ve tecrübe konusunda gelişmelerine destek olmak.

Konusunda teknolojiyi yakından takip eden, araştıran ve kullanan, müşteri memnuniyetine odaklı, doğa ve çevreye duyarlı, çalışanına sahip çıkan bir şirket olarak müşterilerine kaliteli mal ve hizmet sunmaya devam ediyoruz.

SENKRON YÜZEY TEKNOLOJİLERİ